הרב אהרן מרגלית

הרב אהרן מרגלית – כל הסרטונים

לפניכם כל הסרטונים שהעלנו של הרב אהרן מרגלית

הרב אהרן מרגלית חולק מניסיון חייו רצופי התלאות – האתגרים בלשונו, כלים מחוללי שינוי ורבי עוצמה, ומעניק מבט חיובי וגם מלא אופטימיות ושמחה לחיים חדשים

בין הסרטונים:

מסע בין נשמות דודו כהן בשיחה אישית עם הרב אהרון מרגלית

כוחו של רצון – הרב אהרן מרגלית

הרב אהרון מרגלית
הרב אהרון מרגלית

הרב אהרן מרגלית – קורות חייו

הרב מרגלית גדל ביישוב תפרח.

כשהיה כבן 3 שיחק בשדה המושב כשטרקטור נהוג על ידי ילד דרס אותו והוא נפל לבור.

הוא ניצל בנס, אך סבל מטראומה קשה כתוצאה מכך, וכתוצאה מכך גמגום חמור שנמשך לאורך רוב ילדותו והתבגרותו, והציב אתגרים רבים להתפתחותו האישית והחברתית.

כמה חודשים לאחר מכן, הוא חלה בפוליו בכל גופו, והותיר אותו משותק כמעט לחלוטין. הוא אושפז במוסד לנכים בקטמון. אמו התעקשה שיעשה תרגילי פיזיותרפיה, והוא שוחרר מבית החולים בגיל 11 בהחלמה איטית שמעולם לא החלימה לחלוטין.

בצעירותו למד בישיבת קרטשניף ברחובות. האדמו"ר מקרעטשניף עשה מאמצים רבים עבורו ואף שילם עבור מומחה רפואי שיעזור לו לצאת מהגמגום.

לאחר נישואיו התגורר ברחובות והקים את סוכנות הביטוח "מרגוליף", ואת הפרויקט של ארגון חפץ חיים העולמי העוסק בדיני לשון הרע. הקבוצה מפרסמת עלון בשם "קב ונקי", עורכת מבחנים חודשיים ומכשירה מוצי"ם בדיני לשון הרע. הוא איבד את בנו יעקב חיים, שנרצח בשוד קובני שהיה חלק ממנו.

בערך בגיל 50, הוא אובחן כחולה בסרטן אנגיוסרקומה דרגה 5. כמה מרופאיו יעצו לו להימנע מניתוח וכימותרפיה, כי נותרו לו רק שישה שבועות לחיות על פי מדע הרפואה, אבל הוא התעקש שהוא עובר ניתוח ושרד. מוגדר על ידי הרופאים כ"נס רפואי".

נאום פומבי ראשון על עצמו נשא בפורום המנהלים של עיתון "המודיע", ולאחר מכן פרסם את הביוגרפיה שלו "אתהלך", בעריכת הסופר משה גוטמן בשיתוף חנוך ריגל. הוא גם פרסם סדרת חוברות קומיקס על סיפור חייו בשם אהרל'ה. הוא המשיך וכתב את הספרים בעקבות אתהלך ובעקבות אתהלך ב' – הכוללים סיפורי התמודדות מכל הסוגים -וכן כתב את הספר  לא מכינים קפה למלאך המוות – מהדורה חדשה של אתהלך לכלל הציבור.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן